طبق گزارش ها ، سامسونگ در حال کار بر روی Quick Share ، یک ویژگی اشتراک گذاری شبیه AirDrop است

طبق گزارش ها ، سامسونگ ویژگی ای را ایجاد می کند که به اشتراک گذاری فایل ها بین تلفن های پشتیبانی شده Galaxy کمک می کند.

اگر شما یک کاربر اندرویدی هستید که مدتهاست به AirDop اپل حسادت می کنید ، ممکن است سامسونگ خبرهای خوبی برای شما داشته باشد. به گفته توسعه دهندگان XDA ، غول الکترونیک کره ای در حال کار روی یک ویژگی مشابه به نام Quick Share است که امکان اشتراک گذاری فایل ها بین تلفن های Galaxy را فراهم می کند.

توسعه دهندگان XDA روز پنجشنبه گزارش دادند که این ویژگی به کاربران امکان می دهد عکس ، فیلم و سایر فایلها را بین دستگاههای پشتیبانی شده سامسونگ به اشتراک بگذارند. سایت خبری فن آوری دست خود را در APK این ویژگی قرار داد اما نتوانست انتقال را انجام دهد – احتمالاً به این دلیل که دستگاه آنها پشتیبانی نمی شود.

توسعه دهندگان XDA تئوری می دهند که این ویژگی توسط Galaxy S20 پشتیبانی خواهد شد ، گوشی پرچمدار آینده سامسونگ که انتظار می رود در 11 فوریه در رویداد Unpacked آن در سان فرانسیسکو رونمایی شود.

اما برخلاف AirDrop ، که اپل در سال 2015 رونمایی کرد ، Quick Drop از ابعادی ابری برخوردار است و به شما امکان می دهد پرونده ها حداکثر 1 گیگابایت به صورت موقت در سامسونگ ابر بارگذاری شود ، براساس این گزارش ، پرونده ها می توانند در دستگاههای Smart Things سامسونگ پخش شده یا در یک دستگاه دیگر بارگیری شوند.

دیدگاهتان را بنویسید