دوربین های امنیتی مورد علاقه ما در سال 2020

چه نگران مزاحمان منزل باشید و چه نیازی به جاسوسی مغازه خود داشته باشید ، این دوربین ها می توانند مستقیماً به تلفن هوشمند شما فید ویدیویی را پخش کنند.

این که آیا شما از سرقت دغدغه دارید ، دوربین های امنیتی منزل می توانند هشدار و آرامش خاطر را ارائه دهند. خبر خوب: گزینه های بسیار خوبی برای انتخاب وجود دارد که دارای امکاناتی مانند ارتباطات دو طرفه ، دید در شب ، فضای ذخیره سازی ابری و فیلم HD برای کیفیت فیلم برتر است. اما می تواند احساس دلهره آور باشد که همه چیز را در آنجا پیدا کند تا یک مسابقه خوب پیدا کند.

خوشبختانه ، من ده ها دوربین را آزمایش کرده ام و هر آنچه را که در لیست زیر آموخته ام متراکم کردم. اینها بهترین دوربینهای امنیتی خانگی در هر زیر گروه اصلی هستند ، از کابل های درهای هوشمند گرفته تا مدل هایی که با دستورات صوتی الکسا ، دستیار Google و Siri خوب کار می کنند – و فراتر از آن.

بهترین دوربین های امنیتی

1- Arlo Pro 3

دوربین امنیتی خانگی در فضای باز قابل شارژ Arlo Pro 3 دارای ویژگی های بسیاری است که باعث می شود آن را از سایر سیستم ها متمایز کند. تنظیم و استفاده از آن نیز آسان است – و برنامه ریزیش ساده است.

علاوه بر ویژگی های اساسی مانند دید در شب ، صدا دو طرفه ، تشخیص حرکت و هشدار ، دارای بسیاری از ویژگی های امنیتی اضافی مانند آژیر داخلی و حالت بازو / خلع سلاح است. همچنین هشدارهای پیشرفته ای از جمله شناسایی شخص ، حیوان ، وسایل نقلیه و بسته بندی را ارائه می دهد. با قیمت 500 دلار ، دو عدد از این ایستگاه پایه موردنیاز ارزان نیست ، اما Arlo Pro 3 محصولی محکم است که به خوبی کار می کند و می تواند تقریباً به هر کجا برسد. بررسی به زودی

2-Wyze camera

دوربین Wyze 20 دلاری فقط یک دوربین امنیتی بودجه عالی نیست ، بلکه یک دوربین عالی است

این برنامه دارای پخش زنده HD ، هشدار حرکت ، دید در شب ، یک برنامه مناسب و مهمتر از همه ، 14 روز ذخیره سازی ابر مبتنی بر حرکت آزاد است. این دوربین Wyze همچنین اگر می خواهید مسیر ذخیره سازی محلی را طی کنید ، دارای یک کارت حافظه microSD نیز است.

همچنین با دستورات صوتی الکسا نیز کار می کند و دارای مناطق تشخیص حرکت و امکان گوش دادن و هشدار شما نسبت به فرکانس های خاص مانند آلارم دود است.

3- Arlo Video Doorbell

Arlo Video Doorbell 150 دلار قیمت زیادی برای آن دارد. در حالی که 150 دلار ارزان نیست ، نسبت به سایر وزوزهای هوشمندی که آزمایش کرده ام مقرون به صرفه تر است. مشابه دوربین امنیتی در فضای باز Arlo Pro 3 ، Arlo Video Doorbell دارای حالت های بازو / خلع سلاح ، صدا صوتی دو طرفه ، مناطق حرکتی و یک آژیر یکپارچه است.

این برنامه همچنین دارای یک برنامه اشتراکی برای ذخیره سازی ابری است که از 3 دلار در ماه شروع می شود. اگر هزینه ذخیره سازی ابر را پرداخت می کنید ، به ویژگی های پیشرفته ای مانند شخص سفارشی ، حیوانات ، وسایل نقلیه و تشخیص بسته دسترسی پیدا می کنید.

4-Nest Cam IQ Indoor

دوربین داخلی 299 دلاری Nest Cam IQ Indoor دارای همان اندازه هوشمند و ویژگی های مشابه بلندگو Nest Hello است. این برنامه دارای پخش زنده HD ، هشدار حرکت ، هشدارهای شخص و دسترسی به گزینه سرویس Nest Aware است. با شروع 5 دلار در هر ماه ، اشتراک Nest Aware ویژگی های پیشرفته ای مانند تشخیص چهره را ارائه می دهد. ایجاد یک بانک اطلاعاتی از دوستان و خانواده و دریافت هشدار به شما می گوید “مولی” یا “اندرو” در در است.

اما در این مدل یک بلندگو داخلی Google Assistant نیز وجود دارد. بنابراین دقیقاً مانند Google Home و سایر بلندگوها و نمایشگرهای هوشمند با قابلیت دستیار Google ، Nest Cam IQ Indoor به عبارت بیدار شده پاسخ می دهد: “OK / Hey Google”.

دیدگاهتان را بنویسید